Piercing do pupku

Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Piercing pupka

Piercing do pupku patrí medzi jeden z najobľúbenejších u žien. Náš výber banánikov je veľmi rozsiahly nielen, čo sa týka farieb a ich rôznych kombinácií, ale aj tvarov a materiálov. V našej rozsiahlej ponuke nájdete všetky možné kombinácie farieb, tvarov i príveskov. Z visiacich je to potrebný piercing do pupku - vrtule PBV00452. Ak si nie si istý, aký šperk by si si chcel objednať, skús použiť naše prehľadné filtre. Môžeš tu nastaviť filter pre farbu, rozmer alebo materiál.

Najčastejšie objednávanými sú banániky z chirurgickej ocele, ktorá sa používa predovšetkým počas aplikácie novej ozdoby. Čo sa týka rozmerov, máme v ponuke aj priemer tyčky 1,2 mm, ten ale rozhodne neodporúčame nosiť v pupku, kvôli riziku vycestovania. Tento priemer môžeš nosiť napríklad v uchu. Ďalej si môžeš vybrať také, v ktorých sú kamienky, ako napríklad Piercing s motívom kvetinky PBP00249. Čo sa týka aplikácie piercingu do pupku, niektorých ľudí vôbec nebolí, a u iných môže byť pomerne bolestivá. Piercing pupku bol u mňa v poradí tuším štvrtou ozdobou. Myslela som si, že ma nič neprekvapí, ale opak bol pravdou a aplikácie ma bolela podstatne viac, než som čakala. Každý človek je iný, všetci sa naozaj líšime. Každý človek má iný prah bolestivosti na inom mieste, a preto kedykoľvek si ideš nechať urobiť nový piercing, radšej počítaj s tým, že to bude bolieť - nech nie si nepríjemne prekvapený.

V našej ponuke nájdeš nielen šperky z chirurgickej ocele, ale aj z akrylátu, ktorý odporúčam, treba ak musíš ísť na nejakú operáciu. Aby sa nestalo, že sa Ti dierka zatiahne, a potom už tam šperk dostaneš veľmi zle. Ozdobu z akrylátu môžeš mať aj počas operácie.

Ďalej si u nás môžeš objednať treba šperky do pupku z bioflexa, ktoré sú ohybné - sú vhodné napríklad pre tehotné, pretože sa prispôsobí tvaru bruška.

Klub českých a slovenských piercingistov
Paráda, rozumiem
odoslať
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty