Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Piercing v nose

Piercing do nosa naberá na popularite u mladých dievčat veľmi rýchlo. V ich prípade sa spravidla jedná o piercing nozdier, pre ktorý sa používa najčastejšie nostril. Na svoje si prídu aj vyznávači piercingu nosnej prepážky. V ponuke máme podkovy, krúžky a ďalšie druhy piercingu, ktoré sú práve pre piercing prepážky vhodné. Využi teda našich jednoduchých filtrov, kde si zvoľ v záložke "Typ" príslušný druh piercingu.
 
Ďalšou vlastnosťou, ktorú možno filtrovať, je materiál. Pre nostril je najbežnejším materiál striebro. Kvalita a nízka váha sú dôvodom, prečo sa na výrobu ľahkých a malých nostril používa najčastejšie. Naopak podkovy, či krúžky sa obvykle vyrábajú z chirurgickej ocele a v prípade podkov sa ešte oceľ kombinuje s akrylátom, kedy činka je z ocele a guličky potom z akrylátu. Základné prevedenie podkov a krúžkov sa dá kúpiť aj z titánu, ktorý má dlhú životnosť a menšiu váhu, ako oceľ.
 
Pri výbere nezabudnite tiež na hrúbku materiálu. Nostril sa používa najviac o hrúbke 0,8 a 1 mm. Ako už je teda zrejmé z jeho priemeru, jedná sa o veľmi malý piercing, avšak keď sa vyberie pekný a výrazný motív, môže na dievčenskom nose vyzerať veľmi elegantne. Tu je potrebné podotknúť, že pri výbere nostril nesmieme zabudnúť taktiež "Typ nostril" (tiež nájdete vo filtrovacích záložkách). Robia sa buď rovné, alebo zahnuté a každému môže vyhovovať niečo iné. Pre piercing prepážky sa robí širšia škála rozmerov. Od hrúbky 1,6 mm až po 9 mm. Záleží na každom jednotlivci, ako veľmi chce, aby bol piercing výrazný.
 
Ak teda vieš, čo hľadáš, môžeš využiť možnosti filtrovania ešte podľa "Farby" a "motívu". Jednoducho si navoľte svoje požiadavky, filter okamžite bude zobrazovať výsledky všetkých tvojich požiadaviek, ktoré si naprieč filtrom označíš.
 
Aplikácie piercingu do nosa môže byť de facto bezbolestná, ak ho robí skúsený piercer. Je potrebné nájsť správne miesto v pichu. Koža musí byť v danom mieste dostatočne pevná a zároveň tenká, ale hlavne zle vykonaný vpich do prepážky môže mať za následok, že piercing nebude umiestnený uprostred tváre a skriví Tvoje rysy. Piercingu do nosa sa teda určite neboj, ale nechaj jeho aplikácii na odborníkovi, ktorému veríš!

Klub českých piercingistov
Paráda, rozumiem
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty