Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa
Farba
Cena

  Kč -   Kč

Průměr kroužku
zobraziť viac
Průměr podkovy
zobraziť viac
Průměr spirály
zobraziť viac
Délka tyčky
zobraziť viac
Kuličky
zobraziť viac
Typ falešňáku
Druh náušnic
zobraziť viac

Piercing ucha

Piercing do ucha je najstarším a tiež najobľúbenejším druhom piercingu. Potrebné spresniť, že do tejto kategórie patria aj náušnice, ktoré sú tiež za piercing do ucha považované. Ponuka tohto druhu piercingu je na našom webe najobsiahlejší a vďaka nej si vyberú ako skúsení "piercingisté", tak aj slečny, dámy či pani, ktoré hľadajú štýlové, kvalitné a zároveň lacné náušnice. Ak teda zháňaš konkrétny typ, využi našich jednoduchých a efektívnych filtrov a na záložke si zaškrtni Tebou požadovaný typ piercingu, kde nájdeš už spomínané náušnice, podkovy, činky do ucha, tunely a plugy a veľa ďalšieho.

Ďalším podstatným faktorom pri výbere piercingu do ucha je materiál. Jedným z najobľúbenejších je chirurgická oceľ. Má veľmi dlhou živnosť, nesčernie a zároveň obstarávacia cena je veľmi sympatická. Ďalej to je potom striebro. To síce vyžaduje väčšiu starostlivosť, za to vyzerá elegantnejšie. Kontrolu našich strieborných výrobkov zaisťuje puncový úrad, takže ver, že si na kvalitu striebra potrpíme.

Keďže je piercing v uchu veľmi obľúbená kategória, dali sme si záležať, aby bola ponuka čo najširšie a zároveň, aby bola možnosť si ponuku podľa individuálnych špecifík zmenšiť. Ak už máš teda vybraný typ piercingu a materiál, môžeš si ponuku ďalej zúžiť napríklad podľa farby alebo motívu. Takže neváhaj a klikaj, nech nájdeš presne to, čo hľadáš! Ak to nenájdeš, nezúfaj. Napíš nám, čo by si rád a my sa pokúsime zohnať piercing do ucha presne podľa tvojich požiadaviek.

Tip pre prácu s filtrami: Ak zháňaš tunel alebo plug do ucha, stačí si zvoliť typ "Tunely, plugy" a potom využiť výhodu nášho filtra a v záložke "Hrúbka" si vybrať príslušnú veľkosť podľa priemeru tvoje diery v uchu. Opäť môžeš zaškrtať viac možností, takže budeš vyberať len vo veľkostiach, ktoré hľadáš. Nebudeš teda musieť preklikávať jednotlivé produkty, či máme požadovanú veľkosť.

Ak zháňaš "klasické náušnice" vyber v záložke "Typ" možnosť "Náušnice" a potom ešte môžeš využiť detailnejšie filtrovanie náušníc v záložke "Typ náušníc", kde si môžeš zvoliť presnejší druh, ktorý hľadáš.

Klub českých piercingistov
Paráda, rozumiem
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty