Piercing do jazyka

Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Piercing jazyka

Piercing do jazyka patrí spoločne s piercingom do pupka medzi najobľúbenejšie piercingy u nás. Preto je ponuka piercingov do jazyka tak obsiahla a je často dopĺňaná a obmieňaná. Činka do jazyka má dve výhody. Po prvé je to dobrá hračka, pretože počítaj s tým, že si s ňou neprestaneš hrať a po druhé, pomerne dosť zvyšuje pôžitok z orálneho sexu. Ak teda vieš, ako by Tvoj piercing do jazyka mal vyzerať, využi našich prehľadných filtrov. V jednotlivých záložkách, ktoré predstavujú danú vlastnosť, si zvoľ svoje požiadavky a zaškrtaj políčka pri príslušných hodnôt. Koľko si zvolíš hodnôt jednotlivých vlastností, či zo všetkých záložiek, či len z jednej, je len na Tebe. Filtre fungujú interaktívne, takže budú okamžite zobrazovať piercingy do jazyka podľa tvojich zvolených požiadaviek.
 
Jedným zo základných parametrov, ktoré sa pri kúpe piercingu do jazyka vyberajú, je materiál. Najčastejšie sa stretneš s piercingom do jazyka z chirurgickej ocele. Jeho výhodou je dlhá životnosť a pevnosť. Ďalej stojí za zmienku Akrylát, ktorá je tiež veľmi rozšíreným materiálom. Pružnosť, ľahká váha a väčšiu šetrnosť k zubom, to sú jeho vlastnosti, ktoré iste každý ocení. Tiež nie je výnimkou, kombinácia týchto dvoch materiálov, teda činka z chirurgickej ocele a guličky z akrylátu. Posledným materiálom, ktorý nemožno opomenúť je titán. Ten má vlastnosti podobné chirurgickej ocele, avšak jeho výhodou je veľmi nízka váha.
 
Druhým parametrom, ktorý je pri výbere piercingu do jazyka dôležitý, je jeho dĺžka. Ak zháňaš Tvoj prvý piercing, zvoľ skôr väčšiu dĺžku, inak vyberaj podľa hrúbky Tvojho jazyka. Zďaleka najviac používanou variantou je piercing do jazyka dĺžky 16mm.
 
A posledný faktor, podľa čoho vyberať? Skrátka to, čo sa ti páči! Zvoľ si vo filtri Tebou obľúbenej farby, prípadne preferovaný motív a vyber si to, čo Ti bude vyhovovať najviac. Ak nevieš, prejdi celú našu ponuku, určite ťa nejaký zaujme a ak nie, napíš nám! Pokúsime sa zohnať piercing do jazyka na Tvojej želanie.

Klub českých piercingistov
Paráda, rozumiem
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty