Piercing z dreva

Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Drevený piercing

Mmmmm, náušnice z dreva ... Za mňa sú absolútne top. Ak mám nosiť plugy, tak takmer vždy volím drevo. Je to nádherný materiál, ale je potrebné o neho správne starať.

V ponuke máme napríklad drevené rozťahováky - Rozťahovák do ucha PTP00171.

Čo sa týka drevených náušníc, mali by byť v kontakte s vodou čo najmenej. Predsa len je to drevo, drevo nám tú vodu môže nasiaknuť a náušnice potom počas usychania praskajú, a to určite nechceš. Takže tu odporúčam len utierať vlhkou handričkou tak, aby bolo drevo čo najsuchšie. Pre lesk dreva môžeš použiť prírodné rastlinné oleje ako napríklad jojobový alebo kokosový olej. Prípadne môžeš použiť aj lekársku vazelínu, ale s tou musíte postup častejšie opakovať.

Drevené náušnice, ako sú na príklad tieto plugy - Plug do ucha - drevený PTP00228 - sú väčšinou len vyleštené a nie nalakované, ako si väčšina ľudí myslí. Ak náušnice nie je nalakovaná, ľahšie nasiakne napríklad pri sprchovaní vodu a potom praskne. Aj preto je vhodné sa o náušnice starať a občas je natrieť zmienenými olejmi alebo vazelínou, čo odpudzuje vodu. Oboje má rovnaký efekt, ale po použití oleja je náušnice lesklejšia.

Klub českých a slovenských piercingistov
Paráda, rozumiem
odoslať
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty