Piercing do obočia

Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Piercing obočia

Piercing do obočia býva väčšinou jedným z prvých piercingov predovšetkým vďaka nízkej bolestivosti. Táto móda začala zhruba v osemdesiatych rokoch dvadsiateho storočia, počas éry punku. Členovia punkových kapiel sa chceli líšiť, chceli byť iní.

Do obočia sa používa rovnaký tvar šperku ako do pupku, tak zvaný banánik, ale je pomerne menšie. Na rozdiel od pupku sa do obočia úplne v kľude používajú aj tyčky s priemerom 1,2 mm. Okrem banánika si môžeš dať do obočia krúžok ako trebárs tento Kruh - hviezdička s kamienkom PKR00089, Špirálu s hrotmi PSP00013, alebo rôzne podkovy napríklad s kamienkami, ako je táto Podkova s guličkami a kamienkami PPO00092. Záleží len na tom, čo sa ti páči.

Najtypickejším materiálom je titán a chirurgická oceľ. Tieto materiály sa používajú predovšetkým do počas novej aplikácie. Nájdeš u nás ale aj obočovky z akrylátu, pri ktorých je podstatne väčší výber farieb, a ktoré môžeš mať napríklad počas operácie. Alebo obočovky z boiflexa, ktoré sú ohybné, a ľahko sa prispôsobí.

Tyčka nemusí byť zakončená len klasickými guličkami, ale farebnými guličkami, Hrotík ako napríklad tento - Banánik s eloxovanými hrotmi POB00121, alebo úplne inými tvarmi - srdiečkami, alebo kockami.

Ak sa nemôžeš rozhodnúť čo si vybrať, odporúčam použiť náš šikovný filter, kde si zadáš, aký materiál chceš, či hroty alebo guľôčky, prípadne priemer krúžku alebo podkovy.

Klub českých a slovenských piercingistov
Paráda, rozumiem
odoslať
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty