BLACK FRIDAY zľava 30 %. Ako zľavu uplatniť?

Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Piercing penisu

Piercing intímnych partií je niečo, čím môžete šokovať alebo príjemne prekvapiť partnera. Na rozdiel od tradičného piercingu ide tak trochu o Tvoje sladké tajomstvo. Práve piercing do penisu má dlhú históriu a stále sa s ním môžeš stretnúť. Existuje hneď niekoľko typov piercingu do penisu a nie každý je tak bolestivý, ako by sa mohlo zdať. Niektoré aplikácie šperku do penisu sa môžu dlhšie hojiť, ale inak ide o piercing ako každý iný. Ak nejaký intímny šperk zvažuješ, tu nájdeš prehľad pánskych intímnych ozdôb. Vyberieš si?


Prince Albert

Ide o prepichnutie penisu vo výške uzdičky smerom do močovej trubice. Táto ozdoba je asi najpopulárnejší, čo sa takého typu pánskeho zdobenia týka. Existujú rôzne fámy, že ide o veľmi bolestivý piercing, no intenzita bolesti je porovnateľná s inými aplikáciami. Tento štýl zdobenia sa lepšie hoja mužom s obriezkou. Najčastejšie použitými šperky potom sú krúžky, podkovy alebo banániky.


Ampallang

Ide v podstate o piercing žaluďa, ktorý je vedený horizontálne. Aplikácia môže viesť močovou trubicou alebo tiež nemusí. Používa sa činka, ktorá však musí byť dostatočne dlhá pre prípad erekcie.


Apadravya

Jedná sa o vertikálny piercing žaluďa. Ak si ju muž nechá aplikovať spoločne s Ampallang, potom sa tomu hovorí Magic Cross. Apadravya je obľúbená u žien, pretože je príjemne sexuálne stimuluje.


Dydoe

Tiež okraj žaluďa umožňuje umiestnenie šperku. Tomuto piercingu sa hovorí Dydoe a predpokladom pre neho je dostatok tkaniva. Spravidla sa aplikuje po dvoch a viacerých.


Frenum

Frenum je piercing aplikovaný v uzdičke. Tento piercing je pre sexuálny stimul obľúbený u mužov i žien. Nie je moc bolestivý a pomerne dobre sa hojí.


Guiche

Piercing je umiestnený medzi konečníkom a mieškom. Pre úspešnú aplikáciu musí v týchto miestach mať užívateľ dostatok kožného tkaniva.


Hafada

Tiež miešok sa môže stať nositeľom šperku. Tu nejde o sexuálnu stimuláciu, ale skôr o skutočný estetický význam. Zdobia sa predná alebo bočná strana.


Pubic

Piercing do kože v mieste, kde sa penis stretáva so zvyškom tela. Tento piercing vyzerá dobre a navyše stimuluje ženský klitoris.


Scrotal

Scrotal je piercing cez kožu miešku. Vykonáva sa vertikálne aj horizontálne.

Klub českých a slovenských piercingistov
Paráda, rozumiem
odoslať
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty