Zobraziť Filter
Len skladom
Len novinky
Zoradiť podľa

Piercing penisu

Piercing intímnych partií je niečo, čím môžete šokovať alebo príjemne prekvapiť partnera. Na rozdiel od tradičného piercingu ide tak trochu o Tvoje sladké tajomstvo. Práve piercing do penisu má dlhú históriu a stále sa s ním môžeš stretnúť. Existuje hneď niekoľko typov piercingu do penisu a nie každý je tak bolestivý, ako by sa mohlo zdať. Niektoré aplikácie šperku do penisu sa môžu dlhšie hojiť, ale inak ide o piercing ako každý iný. Ak nejaký intímny šperk zvažuješ, tu nájdeš prehľad pánskych intímnych ozdôb. Vyberieš si?


Prince Albert

Ide o prepichnutie penisu vo výške uzdičky smerom do močovej trubice. Táto ozdoba je asi najpopulárnejší, čo sa takého typu pánskeho zdobenia týka. Existujú rôzne fámy, že ide o veľmi bolestivý piercing, no intenzita bolesti je porovnateľná s inými aplikáciami. Tento štýl zdobenia sa lepšie hoja mužom s obriezkou. Najčastejšie použitými šperky potom sú krúžky, podkovy alebo banániky.


Ampallang

Ide v podstate o piercing žaluďa, ktorý je vedený horizontálne. Aplikácia môže viesť močovou trubicou alebo tiež nemusí. Používa sa činka, ktorá však musí byť dostatočne dlhá pre prípad erekcie.


Apadravya

Jedná sa o vertikálny piercing žaluďa. Ak si ju muž nechá aplikovať spoločne s Ampallang, potom sa tomu hovorí Magic Cross. Apadravya je obľúbená u žien, pretože je príjemne sexuálne stimuluje.


Dydoe

Tiež okraj žaluďa umožňuje umiestnenie šperku. Tomuto piercingu sa hovorí Dydoe a predpokladom pre neho je dostatok tkaniva. Spravidla sa aplikuje po dvoch a viacerých.


Frenum

Frenum je piercing aplikovaný v uzdičke. Tento piercing je pre sexuálny stimul obľúbený u mužov i žien. Nie je moc bolestivý a pomerne dobre sa hojí.


Guiche

Piercing je umiestnený medzi konečníkom a mieškom. Pre úspešnú aplikáciu musí v týchto miestach mať užívateľ dostatok kožného tkaniva.


Hafada

Tiež miešok sa môže stať nositeľom šperku. Tu nejde o sexuálnu stimuláciu, ale skôr o skutočný estetický význam. Zdobia sa predná alebo bočná strana.


Pubic

Piercing do kože v mieste, kde sa penis stretáva so zvyškom tela. Tento piercing vyzerá dobre a navyše stimuluje ženský klitoris.


Scrotal

Scrotal je piercing cez kožu miešku. Vykonáva sa vertikálne aj horizontálne.

Klub českých a slovenských piercingistov
Paráda, rozumiem
odoslať
Skúsim zadať znovu
Zobraziť produkty